צילום תכשיטי זהב

האינטרנט גרם לכולנו, לצפות ולקבל מקסימום של מידע על כל שירות או מוצר, במינימום של זמן. כאשר, הדרך הטובה ביותר להתרשם ממוצרים שונים, ובעיקר מתכשיטים, הוא בצורה וויזואלית.
לכן, כל מי שמעוניין  לבצע מכירת זהב, וכחלק מכך לפנות אל מי שמתעניין בנושא של קניית זהב, צריך להשקיע את מירב המאמצים, בכדי לספק לו את המידע לגבי המוצר, והדרך הכי טובה לעשות זאת, היא באמצעות תמונה איכותית ומרשימה. אז נשאלת השאלה מהי הדרך הנכונה לצלם תכשיטי זהב, ואיך ניתן לגרום לאותו אדם אשר מעוניין בקניית זהב לבחור דווקא אותם. להלן מספר טיפים אשר בכוחם לסייע לכם במטרה.

דוגמנים


תכשיטים מזהב ותכשיטים בכלל, אמורים להיות מותאמים לפרופורציה של הגוף, ובכדי להעביר את הנושא הזה בצורה הטובה ביותר, ההמלצה היא לצלם את התכשיט על גבי דוגמן או דוגמנית – אתם כמובן, לא חייבים לצלם תמונת גוף שלמה, או אפילו תמונת פנים, אבל אם לדוגמא, אתם מצלמים טבעת על יד נשית, חשוב שהיד תהיה מטופחת, והטבעת תשב על האצבע בצורה מושלמת.  

 

צילום בשעות היום


אור היום הטבעי, תמיד יותר מחמיא מאשר אור מלאכותי. כך שאם יש אפשרות שכזאת, ההעדפה צריכה להיות לצלם תכשיטי זהב בשעות היום. הבשורה הטובה היא, שגם אם אין לכם אפשרות לצלם ביום, כיום תוכלו למצוא מגוון אפליקציות מתקדמות, אשר מאפשרות משחק עם בהירויות וניגודיות.

 

רקע


בכדי שיהיה ניתן להתמקד בתכשיט, ההמלצה היא לצלם אותו על רקע שהינו חלק ונקי – הפוקוס חייב להיות על התכשיט עצמו, לכן יש להקפיד על מינימום של גירויים מסביב.

 

צילום מקרוב


כאשר מצלמים תכשיטי זהב, המטרה היא להתמקד בחומר, בטקסטורה ובמראה – מה שיכול למשוך לקוחות פוטנציאליים להליך של קניית זהב. הדרך הטובה ביותר להשיג את התוצאה המבוקשת היא על ידי תצלום מקרוב.

 

דגש על כל הפרטים


תכשיט הוא סוג של יצירת אמנות, וחשוב מאוד להבליט את כל היצירה, כולל הפרטים הקטנים – כך שחשוב לא לקפח חלקים בתכשיט, כמו הסוגר של הצמיד לדוגמא, חוליות וחלקים אחרים.

זוויות


אם אין לך הרבה ניסיון בצילום, הדרך הטובה ביותר למצוא את זווית הצילום הנכונה, היא פשוט לנסות לצלם את התכשיט מכמה שיותר זוויות – לאחר מכן, תוכל להתבונן בתמונות, ולראות איזו זווית הכי מחמיאה לתכשיט.

 

ידע זה כוח


אם כאמור, אין לכם רקע מקדים בצילום, ההמלצה היא לנסות ולדלות מידע, לראות דוגמאות שונות של צילומים אשר נתפסים בעיניכם כטובים ואיכותיים, וכמובן, לנסות ולצלם תכשיט מסוים, בכמה שיותר דרכים.
ככל שתלמדו ותתנסו יותר, כך יעלו הסיכויים שלכם, ליצור בסופו של תהליך את התמונות המושלמות – וכידוע, תמונות אטרקטיביות ומושכות, מהוות את הדרך הטובה ביותר של ימינו להשגת המטרה של מכירת זהב.